Nova radnja Trofej Commerce

By 24/05/2012 September 3rd, 2013 Organizacija lova, Razno, Vesti iz sveta lova

Poštovani prijatelji lova  i streljštva , obaveštavamo Vas da je otvorena nova radnja u Subotici  na adresi  Petefi Šandora 9 , kontakt telefon 024/557-616 .

U ovoj radnji moći ćete da kupujete svoju novu opremu za lov (termo odeću, košulje , prsluke , lovačke čizme , noževi , vabilice i dr…) , municiju  ili oružije .

Po prvi put smo ponudili i iznajmljivanje pušaka za strane lovce ili lovce amatere koji još nisu nabavili svoje oružije. Ukoliko se prvi put srećete sa lovom, naše ljubazno osoblje će Vas uputiti na bitne informacije koje su Vam potrebne kao i kratko upustvo u rukovanju oružijem .

Nadamo se da ćete pre nego što krenete u lov  navratiti u neku streljanu kako bi ste se obučili u rukovanju  sa oružijem. Ukoliko niste svratite do naseg Streljačkog Kluba Trofej , kako bi ste se pravilno obučili i izbgli neprijatnosti u rukovanju oružijem .

 

Leave a Reply